Květen 2011

Autogramiáda <3

28. května 2011 v 21:16 | Lucinka |  Diary
Dneska jsem byla na autogramiádě SuperStar. Byla to naprostá bomba! Všichni byli dokonalý zpívali úžasně. Až na to blbí počasí, ale nikomu to stejně nevadilo. <3 Alžbětka tam na podiu hodila dršku, ale byla v pohodě brala to s humorem. Ševčík to rozbalil, Harich byl úžasnej. Prostě všichni maso dobrý. :)

Diplom za bleskovku

28. května 2011 v 10:53 | Lucinka |  Diary
Udělala jsem diplom za bleskovku. Zůčastnila se jen jedna dívka takže mám diplom jen pro ni. Doufám že se ti líbí :)<3


Hodnocení blogu pro mě

28. května 2011 v 10:40 | Lucinka |  Diary


Hodnotený blog: www
Hodnotila: www
1. Prvý dojem (10/10)
Tvoj blog ma zaujal hneď ako som tam vošla... :)
2. Design (9/10)
Bod strhávam za to, že nie je tvojej výroby, ale inak je všetko ostatné ok. ;)
3. Menu (5/5)
Nemám čo vytknúť...
4. Články (10/10)
Články máš zaujímavé... nechýbajú ani obrázky... :) Takže to by bolo ok...
5. Aktivita (8/10)
Videla som aj aktívnejšie blogy, ale aktivita je ok... :)
6. Návštevnosť (10/20)
Návštevnosť ... taká stredná... :)
Počet získaných bodov: 52
Tvoj blog je z grafickej stránky úplne super aj čo sa týka článkov, škoda že nemáš vyššiu návštevnosť, tvoj blog by si to zaslúžil!! :)

Avril Lavigne - Smile

27. května 2011 v 16:49 | Lucinka |  Avril Lavigne
Avril má novou písničku s názvem Smile. V klipu má zelený vlasy. Je to pěkný sluší jí to :)) Je čímdál hezčí.

Emma v posilovně

23. května 2011 v 14:15 | Lucy<3 |  Emma - Candids
Emma byla včera zastižena paparazzi při svém příjezdu do sportovního centra, kam přijela, se svojí osobní trenérkou, cvičit.


Nová fotka z Empire Magazínu

21. května 2011 v 15:28 | Lucinka |  Emma - Photoshoots
Na internetu byla zveřejněna nová fotka Em, ze speciálního vydání Empire Magazínu, které se, jak víme již z dřívějška, na svých 36 stránkách soustředí pouze na konec Harryho Pottera.

Emma with fan // 3

18. května 2011 v 12:56 | Lucy<3 |  Emma - with fans
První dvě fotky s Emmou z Pittsburghu. V doprovodu Logana Lermana ji fanoušci potkali v obchodě Barnes and Noble.

imagebam.com imagebam.com

Nové fotky z Marie Claire photoshootu

17. května 2011 v 17:13 | Lucy<3 |  Emma - Photoshoots
Objevilo se pět nových MQ fotek z photoshootu, který nafotila Emma Watson v loňském roce pro magazín Marie Claire.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Say You Don't Want It'

16. května 2011 v 19:44 | Lucy<3 |  Emma Watson
Našla jsem písničku ve které hraje Emma. Je tam prostě překrásná <3 .
Můsíte se podívat:)


Trésor Midnight Rose Launch Party (09.05.2011)

14. května 2011 v 17:13 | Lucinka (♥) |  Emma Watson
Je překrásná <3
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Trésor Midnight Rose Launch Party

10. května 2011 v 18:28 | Lucy<3 |  Emma Watson
Můžete si prohlédnout první fotky ze včerejší Trésor Midnight Rose Launch Party, které se Emma účastní v pařížském Studio Gabriel. Emma má na sobě úžasné černo bílé šaty značky Azzaro, z podzimní kolekce na rok 2011.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Diary#3

9. května 2011 v 17:02 | Lucy<3 |  Diary
Ahoj, dneska mám takovou náladu oničem, už mi všichni lezou pěkně na nervy! Už to chce trochu změnu nějaký rozptýlení. Včera jsme byli za tou Šárinkou v těch lázních tam to bylo dobrý po tom měsíci ji zase vydět. Bylo pěkný počasí takže jsme si to užili ale cesta tam trvala přez dvě hodiny takže jsme přijeli domů pěkně unavený, zralí si jít lehnout. Dneska ve škole to bylo taky o ničem, už vážně to nejde ani předstírat že mě ti lidi nevadí..:D Samí namyšlenci. Hey normálně ti oblíbení rozdělili naši třídu do dvou ,,gengů,, jak oni říkají. První ,,geng,, ten větší jsou ti co mají samí jedničky a jsou to ti machři a šprti a prostě ti co jsou oblíbení. No a pak jsem mi druhej ,,geng,, kde jsou ti průměrní hnusní a neoblíbení. Už je tam nemůžu ani cítit! A potom jsem měla šok, protože v angličtině učitel tak strašně zařval a já jsem se tak bála že nás tam všechny zmlátí na hromadu! ALe vážně. Potom chytl toho kluka co ho nasral za mikynu a uplně ním škubal já jsem myslela že bu jednu vrazí. A potom ho odvedl do ředitelny a jak došel tak bylo asi 5 minut hrobový ticho a pak řekl že nás bude učit výslovnost a zase ho někdo nasral takže zase vybuchl,... no hrůza!
Takže tak no. tak zase pa já se půjdu asi učit.
mějte se (stejně to asi nikdo nečte...) papa
Vaše Lucinka.

Diary#2

7. května 2011 v 19:53 | Lucinka (♥) |  Diary
Ahoj všichni, zítra tady nebudu protože jedeme za Šárinkou do lázní, takže nic nepřidám. Jinak dneska se nic zvláštního nestalo akorát jsem měla fakt velkou smůlu. Rozflákala jsem pár věcí :D ( samozdřejmě že neúmislně ). No tak zaprvé mi taťka řekl ať zjistím tak se nahrává ze septobochu na flešku a já jsem to nějak podělala takže vůbec nereaguje, ale vlastně za to nemůžu ani tak uplně já. Já sama bych se do toho nikdy nehrnula, ale tak to zas taková tragé die není. Potom jsem ležela u televize a nepatrně jsem pohla rukou a dálkoví spadlo na zem a taky se rozflákalo, ale to jsem naštěstí složila a funguje. Takže dobrý :D. Jinak to dneska semnou všechno přežilo ve zdraví. A jak se máte vy? Co se vám dneska zajmavýho stalo? Tak se zatím mějte a zase v pondělí sem něco napíšu... tak papa
with love ...Lucinka.

Rozhovor malích holčiček

6. května 2011 v 20:48 | Lucinka (♥) |  Diary
Dneska se mi stala taková dobrá hystorka. Není to nic extra ale mě to rozesmálo. Jela jsem s mamkou a taťkou pro naftu a auto jsme měli za barákem a naproti nás mají dům jedni lidi co mají takovou malou holčičiku a já si sňou někdy hrávám. A ona tam měla nějakou malou kamarádka a říká : ¨Katy pojď sem, honem ještě blíž. Tam je vidíš ji?¨ a ukázala na mě, tak já jsem jim zamávala a oni mi taky mávali a ta Kačenka říká ¨Já ju neznám a chodí do školky?¨ A Zuzanka ¨Ale ne ,do školy!¨ Bylo to tak slaďounkým hlasem a tak milounce. :D Ale tak co ráda bych se vrátila zase do školky. :)

Emma with fan // 2

6. května 2011 v 15:20 | Lucinka (♥) |  Emma - with fans
Můžete si prohlédnout novou fotku Em s fanouškem, která byla pořízena již 04. července 2010, tedy na britském Wimbledonu, kterého se Emma zúčastnila společně se svým bratem Alexem.
imagebam.com

Emma je nejlépe oblékanou ženou světa!

5. května 2011 v 20:19 | Lucinka (♥) |  Emma - news


Britský magazín Glamour zveřejnil svůj žebříček "Nejlépe oblékaných žen" roku 2011. Jak vyplívá z nově zveřejněného zatímního ´Top 10´ seznamu, Emma Watson se dostala na první místo! S přehledem tak porazila britskou krásku Cheryl Cole, herečku Kristen Stewart, Rihannu, Blake Lively, Kate Moss a spoustu dalších! Celý žebříček bude zveřejněn v nejnovějším čísle Glamour magazínu.

Glamour magazine 9th annual best dressed women 2011 Top 10:

1. Emma Watson
2. Cheryl Cole
3. Kristen Stewart
4. Dannii Minogue
5. Alexa Chung
6. Rihanna
7. Kate Moss
8. Blake Lively
9. Olivia Palermo
10. Lea Michele

Diary...

3. května 2011 v 21:03 | Lucinka (♥) |  Diary
Ahoj všichni =) Jak se máte? Co je novýho? U mě nic moc pořát nastejno.
Hrozně mě štve že ještě pořát nemáme naše třídní trička, vždycky když už se na nějakým teda dohodnem tak se to zase nelíbí učitelce a tak furt dokola, ale dneska už jsme to dohodly definitivně(doufám),... Polovina třídy tam nebyla tak jsme to řešily celou hodinu až jsme přišly na tu největší hovadínu, ale jako je to dobrý =D Až ho budu mít tak sem dám fotku.
Učitelé jsou taky nenormální, protože teť má hodně lidí těsně po přijímačkách a oní nám tam nasekaj tolik písemek že to už není možný!.. Ale tak už jenom tyto dva měsíce a řeknu základce BYE..!!! už nikdy..xD

No a včera jsem byla taky uplně v šoku, protože měl ze superstár vypadnout Harich. ( To nechápu protože z neho ty holky úplně brutálně šílely,.. tak proč pro neho nehlasovali??) Ale takhle to bylo v minulím superstár i s Bendikem. Taky všechny hotový ale hlasy mu posílat to ne :D No ale nakonec jsem ráda že mu tu divokou kartu dali! :) no ale brutální bylo jak tam ta holka chudák zkolabovala! To bylo strašný.

Dneska jsem psala opravku z matiky protože jsem na první pokus dostala za 5. No a myslím že to snad dopadlo dobře protože jsem se dost šprtala. Ale ta učitelka je pěkná sviňa. Půl třídy propadá a ona nám řekne '' No to bude na konci roku ftipný až budete volat na ty vaše střední školy že musíte opakovat ročník'' a úplně se smála.. Ona si v tom libuje kráva. Ale já už se jí vážně bojím protože je fakt vychcaná ... :D

No tak zatím pa já budu konči..:) vaše... Lucinka (♥)