Srpen 2011

Emma vyhrála v letošním Teen Choice Awards!

27. srpna 2011 v 12:35 | Lucinka |  Emma - news
Tumblr_lqg1l5itno1qh0w3qo1_500_large
Je to opravdu neuvěřitelné, ale Emma Watson vyhrála ve všech kategoriích letošního Teen Choice Awards, v nichž byla - společně s filmy Harry Potter a Relikvie smrti: část 1 i 2 - nominována!

Předávání cen se bohužel nezúčastnila, jelikož již před několika dny odcestovala zpět do Anglie. Avšak přítomni byli Rupert Grint a Tom Felton (také Daniel Radcliffe, který se z Broadwaye spojil přes satelit), kteří potterovské surfy převzali.

Níže můžete vidět seznam kategorií, v nichž Emma a potterovci získali ocenění Teen Choice Awards 2011. Gratuluji!

• Filmová herečka: Sci-Fi/Fantasy - Emma Watson, Harry Potter a Relikvie smrti: část 1

• Liplock - Emma Watson & Daniel Radcliffe, Harry Potter a Relikvie smrti: část 1

• Letní filmová hvězda: kategorie ženy - Emma Watson, Harry Potter a Relikvie smrti: část 2

• Sci-Fi/Fantasy - Harry Potter a Relikvie smrti: část 1

• Záporná postava - Tom Felton, Harry Potter a Relikvie smrti: část 1

• Film léta: Harry Potter a Relikvie smrti: část 2

• Letní filmová hvězda: kategorie muži - Daniel Radcliffe, Harry Potter a Relikvie smrti: část 2

Photo Of The Day - 21.8. 2011

21. srpna 2011 v 12:57 | Lucinka |  Photo Of The Day
Ahoj dneska vůbec nevím co bych měla přidat, tak sem dám aspoň fotku dne. Emma je tady strašně zlatá:)
Tumblr_ldwtwmtsbh1qbrcpro1_r2_500_large

Další nové fotky od Mariana Vivanco!

20. srpna 2011 v 11:35 | Lucinka |  Emma - Photoshoots
3 další fotky z letošního photoshootu foceného Marianem Vivanco, které budou zveřejněny v novém čísle i-D magazínu, spolu s prozatím nezveřejněnými fotkami z natáčení filmu "The Perks of Being a Wallflower" z Pittsburghu!

vivanco11-010.jpg vivanco11-011.jpg vivanco11-012.jpg

Co se všechno dělo

19. srpna 2011 v 15:24 | Lucinka |  Diary
Ahoj, tak jsem zpátky z dovolených. Byli fakt suprový.. com jsem si je užila:)
Tumblr_lpu6get0ul1r1pue2o1_500_large
V sobotu ráno 6. srpna jsme odjížděli na Slovenko do Velkého Mederu. Ráno jsme si všechno pěkně naložili do auta a potom že si nastavíme GPS-ku, ale jaksi to nešlo, tak jsme to tam ze čtvrt hoďky štelovali, pak to nakonec naskočilo, tak jsme vyjeli. Jak jsme jeli tak taťka řekl Šárince ať tu Gps-ku zkontroluje jestli je to tam naťukaný správně. Jenomže jak na to Šárinka ťukla že je to správně tak se ta cesta neukazovala ¨,... no bylo to drama jak hrom. Jak jsme tam dojeli tak nám ta paní u které jsme měli obědnaný ubytovýní ukázala kdy bydlíme, vypadalo to tam fak nádherně, ale postupem času jsme tam nacházely nějaký ty chybičky. No každej den jsme se chodily koupat do termálního koupaliště to bylo vždychky úžasný

No a v neděli jsme se chystali tentokrát na chatu, kam si Šárinka vzala i Áďu - její kamarádkuá.

Trans3_large
Takže v pondělí to jsme byli jenom nachaťě a na procházce, v úterý jsme jeli do kina Šárinka s mamkou a Ádou ti šli na Šmouli a já s taťkem jsem šla na Transformers 3 je to moc dobrej film až mě z něho boleli oči xD akorát je škoda že už tam nehrála Megan. Ve středu a ve čtvrtek jsme jeli do aguaparku no a dneska jsme jeli dom. Áďa u nás do pondělka ještě bude spat a pak jede Šárinka k nim a zase bude týden u ní. :) už se těším na ten klid.

Odjíždím

5. srpna 2011 v 20:58 | Lucinka |  Diary
Ahoj, chtěla bych vám říct že zítra 6.8. 2011 odjíždím na týden na dovolenou na Slovensko, potom dojedu asi tak na den domů a jedu na chatu na pět dní, takže nevím úplně přesně kdy přijedu. Po dobu co tady nebudu bych chtěla blog pozastavit, protože nemám žádné spoluadminky nebo kamarádky které by se taky zajímaly o blogy.Zatím se tu mějte krásně a doufám že za tu dobu co tu nebudu to tady moc neupadne v zapomění.
People Tree presents 'Ask Emma Watson

5. srpna 2011 v 12:28 | Lucinka |  Emma Watson
Našla jsem dvě videa kde lidé pokládají Emmě otázky a ona odpovídá. Moc tomu nerozumím ale nejspíš se budou ptát věcí ohledně People Tree. Emmě to tam strašně sluší a je hrozně milá. :)


Procházka

5. srpna 2011 v 10:52 | Lucinka |  Diary
Tumblr_lnieooytcw1qalv9lo1_500_large
Ahoj zlatka, právě jsem došla z prochásky s Čikinkem. A cestou jsem natrhala Wikinkovi kytičku na hrobeček. Dávám mu tam nový každej den. I na Čikinkovi jde vidět že mu moc chybí, vždycky si spolu hrávali a teť je chudák takovej skleslej, tak jsem ho vzala včera jen tak za barák, protože tam taťka dělal střechu na domečku a mohl ho taky trochu hlídat, tak jsme tam spolu lítali a blbli. :)
Jinak zase vůbec nevím co přidávat, tak budu přemýšlet.

Moje fotografie // 12

4. srpna 2011 v 16:09 | Lucinka |  Moje fotografie
Ahoj, už hodně dlouho jsem sem nedala nějaký ty fotky By me. :) No tak to teť napravím. Myslím si že obě dvě se mi docela povedli! Na té první je naše ulic a na té druhé fotce je moje sestřička. :) Prosím řekněte na to svůj názor.

!Click to ZOOM!
imagebam.com imagebam.com

Photo Of The Day 3.8. 2011

3. srpna 2011 v 22:42 | Lucinka |  Photo Of The Day
Delší dobu jsem sem nedala fotku dne, tak tady po delší době je.
Tumblr_loc05ovf8l1qb9qh4o1_500_large

Leaving a cafe in Santa Monica (31.7 2011)

3. srpna 2011 v 16:54 | Lucinka |  Emma - Candids
Emma jednou prozradil svoji pozici a stále přicházejí nové fotografie od paparazzi. Můžete vidět, že Emma v současné době tráví hodně času s přáteli.

POTM # 1

3. srpna 2011 v 14:01 | Lucinka |  Emma Watson
danbo book. by ~TheMironist on deviantART
Ahoj, rozhodla jsem se uděla Photo Of The Month. Tak doufám že budete hlasovat. Do celého článku jsem dala 3 fotky a vy máte vybrat která fotka je podle vás nejhezčí a pak pro ni v anketě hlasovat. Děkuju všem kdo dáte hlas.

Tento článek věnuji mému pejskovi Wikinkovi!

2. srpna 2011 v 13:06 | Lucinka |  Diary
Tento článek chci věnovat mému nádhernému pejskovi Wikinkovi, který nás včera 1. srpna 2011 opustil. Řeknu vám tento příběh, jak se to všechno stalo.

Já s mou sestřičkou jsme byli u babičky, mamka byla v práci a taťka, že až pojede pro mamku, tak nás zrovna vyzvednou a pojedeme domů. Tak večer pro nás dojeli a všichni jsme jeli domů. Dojeli jsme zabarák a nadvoře nás už vítal Wikinek ještě s naším druhým pejskem Čikinkem. Byli moc šťastní že jsme dojeli, a já se Šárinkou že s nima půjdem ven. Tak jsme si je uvázali a šli. Kousek od našeho sme řekli že se snima proběhnem, tak jsme kus běželi, pak jsme se zastavily a Wikinek si čuchal k nějaké trávě a najednou jako kdyby začal kulhat a pak se mu podlomily přední nohy a on spadl na zem a nemohl se hýbat jenom tam ležel a třepal se, tak Šárinka utíkala pro mamku a taťku a já jsem tam sním zůstala a on pak začal hrozně kňučet a měl vyvalený oči a já jsem myslela že umírá, tak jsem ho jenom hladila a utěšovala. Potom doběhla mamka a dívala se na něho a říkala že měl asi epileptickej záchvat. Potom se najednou už mohl trošku hýbat, tak jsme ho zvedli a pomaličku jsme ho odvedli domů, mysleli jsme že to už bude dobrý. Na dvoře si lehnul a zase bylo vydět že má nějakej záchvat protože měl křeče a byl úplně bezvládnej. Mamka si myslela že má moskovou protože jako by měl ochrnutou nohu, tak jsme ho vzali do auta a jeli jsme s ním k veterinářovi. Tam jsme čekali a vyšel nějakej hnusnej pes a Wikinek si ho vůbec nevšímal a on ho kousl v zadu do novy a ještě do ocasu a on chudák už to ani nevnímal. Já jsem myslela že toho psa dokopu..! Jak jsme došli na řadu, tak jsme to tomu doktorovi říkali a on že asi měl ten epileptickej záchvat a vikinek, tam měl další nějaký křeče. Ten doktor že mu dá nějakou iněkci. A Wikinek se začínal úplně z hluboka nadechovat. A já jsem, pak jenom vyděla že už se nehýbe a ani bříško jak dýchal že se mu nehýbe, potom mu ten veterinář dával masaž srdce i mamka, ale už to nepomohlo. Řekl že už je to konec. Všichni jsme se hrozně rozbrečeli a hladily jsme ho. Potom ho mamka a taťka odnesli do auta. A mamka u toho veterináře zrovna vyřídila něco i s Čikinkem. Potom jsme odjeli domů a Taťka mu kopal hrobeček a mi jsme tam u něho seděli, pak jsme mu ten hrobeček vystlali slámou a donesli jsme mu nějaký jeho hračky. Potom Wikinka donesl a všichni jsme se sním rozloučily a dali jsme mu do hrobečku ty hračky. Pak ho taťka zahrabal a my jsme mu tam dali kytičky. Teť je to tady bez něho hrozně prázdný, aspoň že máme ještě toho Čikinka. Byl ještě hrozně mladej, teť v září by mu bylo teprve 7 let. :((

Wikinek - 25.9. 2004 - 1. 8. 2011

Diplom pro mě od Bellatrix

2. srpna 2011 v 10:53 | Lucinka |  Diary
Děkuji moc za diplom, je krásný. :)


Diary#6

1. srpna 2011 v 11:45 | Lucinka |  Diary
Jak já bych si přála pořádný léto! No myslím že to by si přáli asi všichni. Už mě to vážně nebaví, takovýho hnusnýho počasí jsme si už užili dost ve školním roce, tak myslím že už je na čase, aby jsme si už mohli pořádně začít užívat! Na začátku prázdnin sice bylo nádherně, ale pak z ničeho nic se to celý naprosto posralo! A pak se začali dít dost hnusný věci. V tom norsku ten blázen postřílel 90 lidí .. a dostal za to jenom 21 let.. podle mě se taková nehorázná věc ani potrestat nedá jak je to hrozný! Potom umřela Amy Winehouse té mi bylo fakt docela líto. =/. A s těch 90něco mrtvích lidí jsem měla vážně dost! Nechápu jak může být někdo tak hrozně zlej! To já bych udělat fakt nemohla. Vím že si to nikdo číst nebude, ale kdyby náhodou, tak můžete taky napsat svůj názor k tomu norsku, nebo k nečemu :) díky
Tumblr_lp2poeboiv1qgtt0lo1_500_large