Říjen 2011

Když byla Em v Pittsburghu...

11. října 2011 v 14:05 | Lucinka |  Emma - news
V době natáčení filmu The Perks of Being a Wallflower, které probíhla letos v Pittsburghu, Emma potřebovala trénovat taneční sestavy, jež jsme mohli vidět ve videu, které v zákulisí pořídilo MTV News. Na internetu se objevil článek, který odhaluje místo, na měž Emma trénovala!

Dvě ženy, Lori Javornick a Michelle Dawson po celých šest týdnů drželi takřka hollywoodské tajemství. V jejich taneční akademii denně prošla spousta studentů se svými rodiči a nikdo neměl ani tušení, že ve vedlejším prázdném sále cvičí potterovská hvězda Emma Watson.

V době natáčení byla Emma a její herečtí kolegové ubytováni v pittsburghském hotelu Crowne Plaza v Bethel Park, a když její asistentka začala hledat místo, na němž by mohla nerušeně nacvičovat, narazila právě na toto taneční studio.

Ani jedna z žen o Emmě do té doby neslišela. "Nejspíš proto jsme se jí tak líbily," řekla Michelle Dawson.

Obě Emmě slíbili, že jí pomohou dostat se do a ze studia nepozorovaně, bez fotografů a fanoušků. Informaci, že trénuje v jejich studiu zdlili jen svým partnerům - nikdo z jejich rodin, studentů ani přátel neměl o jejich slibu ani ponětí. Emma dostala i svoje osobní klíče od studia.

Když se studenti ptali, kdo to v onom prázdném studiu je, Lori Javornick a Michelle Dawson jim jednoduše řekly, že jeden z jejich přátel z města. Ale když jednou dorazila skupina rodičů dříve, Emma se přez ně musela dostat ven. Proto jí Lori a Michelle řekli, aby si nasadila sluneční brýle a pomohli jí nepozorovaně proklouznout pryč.

Její přítomnost zde zůstala utajena až do doby, než Emma opustila Pittsburgh. Poté bylo studentům akademie prozrazeno, že několik týdnů vlastně nevědomky pobývali v místnosti, jež sousedila se studiem, v němž trénovala Emma Watson!

"Když jsme jim to řekli, prostě tomu nemohli uvěřit," řekla Michelle Dawson.

Jako poděkování Emma pozvala Michelle a Lori s její desetiletou dcerou Lauren na natáčení v Peters Township High School v Pittsburghu.

A jako extra poděkování Emmin/a hlavní newyorský/á trenér/ka odučila speciální třídu vybranách studentů pittsburghské akademie.


A nakonec tu máme fotku Em a Lauren, která se s ní potkala při tréninku.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
zdroj:http://emmawatsonfan.net/